LAIPNI LŪDZAM SILTUMA UN KVALITATĪVA MIEGA PASAULĒ!

ULECEkids sildāmās lelles

Dabisku pretsāpju līdzekļu ir daudz, un sildāms ķiršu vai vīnogu kauliņu spilventiņš ir viens no vienkāršākajiem un tajā pašā laikā efektīvākajiem siltuma avotiem. Spilventiņu var izmantot arī otrādi – sasaldējot to, lai izmantotu drudža, tūskas mazināšanai vai traumu gadījumā. Pievienojieties mums šajā ceļojumā un ļaujiet pastāstīt Jums vairāk par brīnišķīgajām sildāmajām lellītēm un to, kā “Zvaigznīte” vai “Zaķis” var palīdzēt Jūsu mazulim.

PRETKOLIKU SILDĀMĀ LELLĪTE “ZVAIGZNĪTE”

Kādam nolūkam tiek izmantota sildāmā lellīte “Zvaigznīte”?

Sildāmā lellīte jeb spilventiņš ir izgatavots no organiskās kokvilnas un ir pildīts ar dabīgiem vīnogu kauliņiem. Zvaigznīte tiek izmantota, lai neitralizētu vēdera uzpūšanos un mazinātu koliku sāpes zīdaiņiem (no 0 līdz 8 mēnešiem), uz vēdera uzliekot siltu spilventiņu. Pavisam nedaudz siltuma palīdz nomierināt sāpošo puncīti. “Zvaigznīte” ir arī lielisks palīgs pret dažāda rakstura sāpēm, stīvumu locītavās, sāpošiem muskuļiem, menstruāciju sāpēm. Pretēji sildīšanai, saldētā stāvoklī “Zvaigznīte” palīdz samazināt drudzi, tūsku un traumas.

 

Kā vīnogu kauliņu spilventiņš palīdz pret vēdera sāpēm?

Siltums veicina asinsriti konkrētajā vietā, kā rezultātā samazinās muskuļu spazmas mazuļa puncī. Tas ir drošs un dabisks veids, kā nomierināt bērniņu. Siltums nodrošina komforta sajūtu un var sniegt lielu prieku mazulim arī tad, ja koliku nav.

IZBAUDIET SAVA BĒRNA DZĪVI BEZ KOLIKĀM JAU TAGAD!

Kā izmantot pretkoliku lellīti?

1. novietojiet sasildīto  Zvaigznīti uz mazuļa vēdera. Tā nodrošinās ne tikai siltumu, bet arī nelielu un maigu spiedienu

vai

2. novietojiet uzsildīto rotaļlietu Zvaigznīti uz mammas vai tēta rokas apakšdelma iekšpuses vai plaukstas un uz tās ar vēderiņu uz leju novietoijet mazuli. Bērniņa galva novietota virzienā uz elkoni, kājas brīvi novietotas abpus rokai. Bērniņu var viegli pašūpot, tādējādi mazuļa puncis tiks arī saudzīgi masēts, mazinot tā uzpūšanos.

Kā sasildīt pretkoliku lellīti?

 • Ievietojiet Zvaigznīti kopā ar glāzi ūdens* mikroviļņu krāsnī (600W), sildiet to 1-2 minūtes.  Tā saglabās siltumu ~līdz 30 minūtēm


  * Ūdens neļauj vīnogu kauliņiem izžūt, un spilventiņš kalpos ilgāk
 • Spilventiņu var sasildīt arī uz radiatora vai cepeškrāsnī, novietojotsildāmo spilventiņu uz karstumizturīga trauka uz 5-7 minūtēm (150°C)

 • Pirms lietošanas vienmēr pārbaudiet, vai Zvaigznīte nav pārāk karsta! Esiet modrs! Lietojiet tikai pieaugušo uzraudzībā! 

 • Vērtīgi zināt – drudža vai traumas gadījumā vīnogu kauliņu spilventiņu var ievietot saldētavā, lai vienmēr pa tvērienam būtu ērta aukstuma paka.

ULECEkids PRETKOLIKU LELLĪTE IR RADĪTA AR MĪLESTĪBU

 • Lellīte ir pieejama ierobežotā daudzumā, un ir darināta ar rokām no 100% kokvilnas auduma, kas sertificēts ar Oeko-Tex Standard 100
  sertifikātu.

 • Pildījums – 100% dabīgi attīrīti vīnogu kauliņi bez pievienotām smaržvielām. Dabai draudzīgs.

 • Mazgāt tikai ar rokām(~30° C). Katru reizi, kad sildāt spilventiņu mikroviļņu krāsnī vai cepeškrāsnī, audums tiek sterilizēts. Nav nepieciešams to regulāri mazgāt.

SAŅEMIET SAVU “ZVAIGZNĪTE” TAGAD

SILDĀMĀ LELLE “ZAĶIS”

“Sildāmā mīļmantiņa” – kas tas ir?

Sildāmajai mīļmanta, kas ir pazīstama arī kā miega lelle iekšā ir ievietots ķiršu kauliņu spilventiņš. Sildāmo lelli izmanto, lai izveidotu miega režīmu bērniem vecumā no 1 līdz 7 gadiem. Siltums sniedz psiholoģisku komfortu un palīdz mazuļiem ātrāk aizmigt mierīgākā un drošākā atmosfērā, jo bērni saista siltumu ar mammas un tēta rūpēm un mīlestību. Sildāmā lelle  ir lieliska alternatīva karstā ūdens pudelēm gan bērniem, gan pieaugušajiem: nav noplūdes vai applaucējuma riska. Tās var izmantot kā parastas mīļmantiņas, ja tās netiek sildītas. ULECEkids sildāmā lelle palīdz nomierināt mazuli arī tad, ja viņš mostas, pa nakti raudot, vai gadījumos, kad bērniņš jau, ir pietiekami liels un ir laiks to pieradināt gulēt savā gultiņā.

SAJŪTI APSKĀVIENA MAIGUMU

Kā izmantot lelli “Zaķis”?

Sildāmo leļļu vēders ir pildīts ar ķiršu kauliņu spilventiņu, kurš ir atsevišķi izņemams no lellītes, un kuru ir iespējams sildīt mikroviļņu krāsnī, uz radiatoriem vai cepeškrāsnī. Lellītes uztur siltumu aptuveni līdz 30 30 minūtēm.

Kā uzsildīt lelli “Zaķis”?

 • Izņemiet ķiršu kauliņu spilventiņu no lelles

 • Ievietojiet sildāmo spilventiņu kopā ar glāzi ūdens* mikroviļņu krāsnī (600W), sildiet to 1-2 minūtes.


  * Ūdens neļauj ķiršu kauliņiem izžūt, un sildāmai spilventiņš kalpos ilgāk
 • Pirms lietošanas vienmēr pārbaudiet, vai ķiršu kauliņu spilventiņš nav pārāk karsts! Esiet modrs! Lietojiet tikai pieaugušo uzraudzībā!

 • Mikroviļņu krāsnij ir arī alternatīvas. Sildāmo spilventiņu var sasildīt arī uz radiatora vai cepeškrāsnī, novietojot to uz karstumizturīga stikla vai porcelāna trauka uz 5-7 minūtēm (150°C)

 • Vērtīgi zināt – spilventiņu var likt arī saldētavā un izmantot sāpīgajām sasitumu vai traumu vietām, kā arī mazuļa pierītes atvēsināšanai pie augstas temperatūras.

ULECEkids SILDĀMĀ LELLE “ZAĶIS” IR RADĪTA AR MĪLESTĪBU

 • Mīļmanta ir pieejama ierobežotā daudzumā, tā ir izstrādāta un ar rokām ražota Latvijā no 100% kokvilnas auduma, kas sertificēts ar OEKO TEX Standard 100 sertifikātu

 • Rotaļlietas ir pildītas ar pārstrādātu hipoalerģisku poliestera šķiedru, kas ir droša bērnam un sertificēta ar OEKO TEX Standard sertifikātu. Pateicoties šķiedras trīsdimensiju spirālveida struktūrai, rotaļlietas pildījums nesaplaks pat vairākkārtējas mazgāšanas gadījumā

 • Sildāmais spilventiņš pildīts tikai ar dabīgiem ķiršu kauliņiem, bez pievienotām smaržvielām. Tas ir videi draudzīgs produkts, un ķiršu kauliņi kalpos daudzus gadus.

 • Lelles drīkst mazgāt veļas mašīnā (~40°C), pirms mazgāšanas izņemot ķiršu kauliņu spilventiņu. Katru reizi, kad sildāt spilventiņu mikroviļņu krāsnī vai cepeškrāsnī, audums tiek sterilizēts. Nav nepieciešams to regulāri mazgāt.

Visas ULECEkids sildāmās mīļmantiņas ir iepakotas skaistā kastē, kas padara to par brīnišķīgu dāvanu jebkuram bērnu vecumam jebkurā gada laikā.

NOPĒRCIET DĀVANU JAU TAGAD!

ULECEkids STĀSTS

Esam mammas un meitas veidots zīmols.

Vecākā meita Luīza – Mākslas Akadēmijas studente, dizainere un sildāmo leļļu radītāja. Agnese – mamma un zīmola dzinējspēks un, protams, mūsu mazais testētājs – mazā māsa Anna, ar kuru arī viss sākās… Taču vēl agri pirms mūsu stāsta, par to kā siltums iedarbojas uz mazuļiem jau, zināja mūsu vecmāmiņas. Ne velti uzsildīti griķu maisiņi tika izmantoti, lai mazinātu punča sāpes, nomierinātu mazuli un palīdzētu tam iemigt.

Bet sākās viss ar mazo Annu, kurai uzdāvināja sildāmo lelli ar prosas maisiņu iekšā, ko varēja sildīt. Diemžēl materiāls lellītei bija sintētisks un prosa pēc kāda laika sāka izraisīt alerģiju, tāpēc lellīte tika pāršūta no dabīgiem materiāliem un iekšā iepildīti ķiršu kauliņi. Tā strādāja perfekti.

Lellīte tika likta lietā katru vakaru, veidojot Annai tādu kā ikvakara gulētiešanas rituālu – lellītes uzsildīšana, vakara pasaciņa, mammas vai tēta buča un aidā – miedziņš klāt. Nekādu vairs ikvakara asaru vai skandālu. Nē mammas gulēšanai (pusi nakts) uz paklājiņa pie Annas gultiņas (jā, jā – arī tā ir bijis, un noteikti kāds atpazīst šo situāciju). Lellīte lieliski noderēja arī tad, kad Annai bija pienācis laiks pārvākties gulēt uz savu gultiņu, jo mammas un tēta gultā kļuva par šauru. Burvestība slēpjas tajā, ka mīļmantai piemīt tā īpašā mammas smarža, turklāt apvienojumā ar siltumu, tā rada drošības sajūtu.

Un tā, iedvesmojoties no mazās māsas, tapa sildāmās lelles, jo laiks sakrita, kad Luīzai bija jāaizstāv diplomdarbs Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā un tam arī tika izvēlēts veidot sildāmo leļļu kolekciju melnbaltā stilā. Kāpēc melnbaltā? Jo melns un balts ir pirmās krāsas, ko redz mazulis, turklāt pārlieku spilgtas krāsas rada pretēju efektu un bērniņu vairāk satrauc, nekā nomierina. Idejai attīstoties, arvien vairāk mammas novērtēja gan miega lelles, gan sildāmās lellītes, kas domātas koliku sāpju atvieglošanai, tāpēc tika izveidots zīmols ULECE, kas nosaukts Luīzas lelles vārdā, kuru bija darinājusi mamma ar savām rokām.

Kopš tā laika daudz kas ir testēts daudz, kas ir mainījies, piemēram sildāmo lellīšu izmērs un dizains, taču esam palikušas uzticīgas mūsu vērtībām un godīgumam pret mazajiem lietotājiem – audums ir 100% kokvilna, lellīšu punčos ir dabīgi vīnogu vai ķiršu kauliņi un pildījumam izmantojam pārstrādātu poliestera šķiedru, kas ir hipoalerģiska un otrreiz pārstrādāts materiāls. Mēs domājam par to kādu ietekmi atstājam uz vidi, tāpēc cenšamies izvēlēties materiālus, kuri palīdz saglabāt mūsu dabu. Katra lellīte ir darināta ar rokām, jo sildāmo leļļu tapšanā iesaistām arī citas vietējās mammas.