Home for sustainable and long lasting baby products and the best quality cloth diapers in the Baltics

Piegāde Latvijā €3

Bezmaksas piegāde no €50

Ātrā piegāde

Mūsu klientu favorīti

Zīmoli, kurus mēs pārstāvam

Zīmoli, kurus mēs pārstāvam

JAUNUMS

Your new bReast friend?. Zīdīšana nedrīkst būt sinonīms kompromisiem starp ērtu vai stilīgu. Tajinebanane apvieno funkcionālo un pievilcīgo. No pirmā acu skatiena Jūs pat nepamanīsiet, ka tas ir krekls barošanai.
Jūsu apģērbs ir izgatavots no A līdz Z ekoloģiski atbildīgā un ētiskā ģimenes darbnīcā Portugālē. Visas mūsu šuves ir pastiprinātas, lai izturētu spiedienu, jo mēs zinām, ka māmiņas atver un aizver savu Tajinebanane kreklu vairāk nekā 15 reizes vienas dienas laikā!
Mūsu apģērbiem izvēlētā Oeko-Tex® sertificēta kokvilna ir organiska, kvalitatīva un bieza, kas ir būtiski piena noplūdei un ļauj Jums valkāt iecienīto apakšveļu, kas nespīdēs cauri materiālam.

VISS NEPIECIEŠAMAIS MAZULIM

Mūsu ceļojums

Mūsu dzīves lielāko daļu abi esam strādājuši viesmīlības nozarē. Nekad mūsu prātā nav bijis atvērt e-veikalu, nemaz nerunājot par mazuļu preču veikalu! Mēs vienmēr sapņojām par savu viesu namu kaut kur Vidusjūras krastā. Bet, kad piedzima mūsu bērns, mēs sapratām, ka Baltijā gandrīz neeksistē augstās kvalitātes, par pieņemamu cenu auduma autiņbiksītes, kuras tiek ražotas Eiropas Savienībā. Lēni, bet pārliecināti un mērķtiecīgi mēs izaugām no auduma autiņbiksītēm līdz ģimenes konceptuālā veikala, pilnībā pievēršoties ziemeļvalstu vienkāršībai, augstas kvalitātes materiāliem, kā arī zīdaiņu un mazuļu pirmās nepieciešamības precēm, kas kalpotu ilgi un uzticīgi.

Iedvesmai

@babyshopfridulin

Sekojiet mums Instagramā

Atsauksmes

Esam iepirkušies vairākas reizes – vienmēr ātra piegāde. Visi produkti ļoti labas kvalitātes. Noteikti iesaku muslima sedziņas, kā arī zobiņu šķilšanās un mazuļu rotaļlietas, kuras līdzvērtīgā kvalitātē būs grūti atrast pat lielajos bērnu preču veikalos.

Agneta

Šis veikals ir ļoti foršs! Liels preču klāsts, kas tiek regulāri papildināts. Šeit ir arī neticami laba attieksme pret klientiem. Patīkami arī tas, ka īpašnieki pievērš uzmanību un tirgo dabai draudzīgus produktus. Iesaku un atbalstu!

Fabrizio

Ļoti skaistas un kvalitatīvas preces! Atsaucīga kompānija, personīga pieeja katram klientam, visu izstāstīja, palīdzēja izvēlēties. Liels paldies, noteikti iepirkšos pie Jums vēl! :))))

Vlada

0